T A L E N T O V É   S K Ú Š K Y   do  D F S   Z E M P L Í N  I K 12. A 13.JÚNA 2024  

Talentové skúšky do tanečnej zložky DFS Zemplínik - Objavte svoj tanečný potenciál!

Chcete sa stať súčasťou nášho tanečného sveta plného vášne, talentu a kreativity? Máte tanečný sen, ktorý by ste radi zhmotnili do reality? Potom sa neváhajte zúčastniť na našich talentových skúškach do Zemplínskej hudobnej školy, zameraných na tanečnú zložku!

Elektronická prihláška: https://www.szustalentum.sk/register/

Termín: 11. - 12. júna 2024

Čas: Od 14:00 hod. do 17:00 hod.

Miesto: Priestory súboru Zemplín (čas bude ešte upresnený)

Talentové skúšky sú otvorené pre všetkých mladých ľudí, ktorí majú záujem o tanečnú kariéru alebo sa jednoducho chcú zdokonaliť vo svojom tanečnom umeleckom vyjadrení. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený tanečník, radi vás privítame na našich talentových skúškach.

Naši skúsení učitelia vám poskytnú priestor na prezentáciu vášho tanečného nadania a pomôžu vám objaviť váš potenciál. Buďte pripravení predstaviť sa so svojimi tanečnými schopnosťami a ukázať nám, čo vo vás dýcha!

O presnom čase skúšok vás budeme informovať včas. Sledujte našu webovú stránku a sociálne siete, aby ste nezmeškali žiadne aktualizácie.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť vstúpiť do folklórneho sveta tanečnej tvorby a umenia s nami! Pridajte sa k nám na talentových skúškach do tanečnej zložky DFS Zemplínik a začnite svoju tanečnú cestu ešte dnes !Zaregistruj sa!

Ak si chcete prispievať do fóra, musíte sa najprv zaregistrovaťFS Zemplín ďakujem za podporu Fondu na podporu umenia na zahraničnú prezentáciu na medzinárodnom festivale "Festivals du Sud" bez ktorého by bola táto cesta finančne náročná.
Túto zahraničnú prezentáciu nám z verejných zdrojov podporil _Fond na podporu umenia  
Folklórny súbor Zemplín, ďakuje mestu Michalovce za finančnú podporu k 65. výročiu v rámci sprievodného programu - výstavy krojov a fotografií pod názvom POKLADY KROJOVNE, ktorá bola uvedená v galérií ZKCaH Michalovce. 
Folklórny súbor Zemplín, ďakujem Košickému samosprávnemu kraju za finančnú podporu pri príležitosti osláv 65. výročia od svojho vzniku. Galaprogram bol uvedený v Mestskom kultúrnom stredisku Michalovce.  Folklórny súbor Zemplín ďakuje za finančnú podporu na zahraničnú prezentáciu na medzinárodnom festivale Festivals du Sud, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
  
 

Folklórny súbor Zemplín ďakuje za finančnú podporu pri naštudovaní nového programu KORENE, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.Folklórne združenie Zemplín a Detský folklórny súbor Zemplínik, ďakuje za vydanie CD, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


 Folklórne združenie Zemplín a FS Zemplín, ďakujú mestu Michalovce, zriaďovateľovi Zemplínskemu kultúrnemu centrum a hvezdáreň Michalovce a sponzorom Termostav-Mráz s.r.o., Košice, Sladovňa a.s., Michalovce, Ingema s.r.o., Michalovce ako aj nemenovaným sponzorom, za finančnú podporu v roku 2019, vďaka, ktorej mohla byť zrealizovaná zahraničná prezentácia v Indii.              
                                                              

Folklórne združenie Zemplín a FS Zemplín ďakujú mestu Mestu Michalovce za finančnú podporu doplnenie krojovej výbavy k novopripravovanému programu, ktorý bude uvedený v roku 2021.
   
www.zemplin.org© by :


 Email
 Eshop
Aktuality

Rozvrh 2023_2024 DFS Zemplínik
5.09.2023 ...viac

2% z Vašich daní pre DFS Zemplínik a FS Zemplín
5.02.2023 ...viac

Napísali o nás...Stretnutie mladých Košickej eparchie 2022
21.11.2022 ...viac

INDICKÉ ZLATO CESTUJE DOMOV
14.10.2019 ...viac

Dnes je , meniny má