T A L E N T O V É   S K Ú Š K Y   do  D F S   Z E M P L Í N  I K 12. A 13.JÚNA 2024  

Rozhanovské folklórne slávnosti 2024 - Oslava kultúry a tradícií!

Tešíme sa, že dňa 16. júna 2024 sa uskutočnia Rozhanovské folklórne slávnosti v krásnom prostredí amfiteátra v Rozhanovciach. Toto tradičné podujatie, najstaršie svojho druhu v našom kraji, oslavuje už svoju 54. kapitolu kultúry, hudby a folklórnych tradícií.

Na slávnostiach sa môžete tešiť na úžasné vystúpenia populárnych Kollárovcov, ako aj na prezentácie popredných folklórnych súborov Urpín a FS Zemplín. Okrem toho sa predstaví aj detský folklórny súbor Viganček a bude k dispozícii ľudová hudba a spev, aby sme vás vtiahli do atmosféry našich koreňov.

Navyše, nezabudnite si vychutnať špeciality v gastro zóne, prejsť sa uličkou remesiel a dovoliť svojim deťom objaviť rad detských atrakcií, ktoré spravia z týchto slávností nezabudnuteľný rodinný zážitok.

Pripojte sa k nám na Rozhanovských folklórnych slávnostiach 2024 a prežite deň plný hudby, tanca, a tradičných hodnôt. Tešíme sa na stretnutie s vami v Rozhanovciach, kde sa budeme spoločne radovať z nášho bohatého kultúrneho dedičstva!Zaregistruj sa!

Ak si chcete prispievať do fóra, musíte sa najprv zaregistrovaťFS Zemplín ďakujem za podporu Fondu na podporu umenia na zahraničnú prezentáciu na medzinárodnom festivale "Festivals du Sud" bez ktorého by bola táto cesta finančne náročná.
Túto zahraničnú prezentáciu nám z verejných zdrojov podporil _Fond na podporu umenia  
Folklórny súbor Zemplín, ďakuje mestu Michalovce za finančnú podporu k 65. výročiu v rámci sprievodného programu - výstavy krojov a fotografií pod názvom POKLADY KROJOVNE, ktorá bola uvedená v galérií ZKCaH Michalovce. 
Folklórny súbor Zemplín, ďakujem Košickému samosprávnemu kraju za finančnú podporu pri príležitosti osláv 65. výročia od svojho vzniku. Galaprogram bol uvedený v Mestskom kultúrnom stredisku Michalovce.  Folklórny súbor Zemplín ďakuje za finančnú podporu na zahraničnú prezentáciu na medzinárodnom festivale Festivals du Sud, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
  
 

Folklórny súbor Zemplín ďakuje za finančnú podporu pri naštudovaní nového programu KORENE, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.Folklórne združenie Zemplín a Detský folklórny súbor Zemplínik, ďakuje za vydanie CD, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


 Folklórne združenie Zemplín a FS Zemplín, ďakujú mestu Michalovce, zriaďovateľovi Zemplínskemu kultúrnemu centrum a hvezdáreň Michalovce a sponzorom Termostav-Mráz s.r.o., Košice, Sladovňa a.s., Michalovce, Ingema s.r.o., Michalovce ako aj nemenovaným sponzorom, za finančnú podporu v roku 2019, vďaka, ktorej mohla byť zrealizovaná zahraničná prezentácia v Indii.              
                                                              

Folklórne združenie Zemplín a FS Zemplín ďakujú mestu Mestu Michalovce za finančnú podporu doplnenie krojovej výbavy k novopripravovanému programu, ktorý bude uvedený v roku 2021.
   
www.zemplin.org© by :


 Email
 Eshop
Aktuality

Rozvrh 2023_2024 DFS Zemplínik
5.09.2023 ...viac

2% z Vašich daní pre DFS Zemplínik a FS Zemplín
5.02.2023 ...viac

Napísali o nás...Stretnutie mladých Košickej eparchie 2022
21.11.2022 ...viac

INDICKÉ ZLATO CESTUJE DOMOV
14.10.2019 ...viac

Dnes je , meniny má