T A L E N T O V É   S K Ú Š K Y   do  D F S   Z E M P L Í N  I K 12. A 13.JÚNA 2024  

Zemplín Veterán Rallye 2024

Zemplín Veterán Club Michalovce, o.z., pripravuje už 18. ročník svojho legendárneho zrazu majiteľov historických vozidiel s názvom Zemplín Veterán Rallye 2024! Tento ročník Zemplín Veterán Rallye sa uskutoční v dňoch od 20. do 23. júna 2024 a opäť nás zavedie do sveta klasických automobilov a motocyklov do roku výroby 1985.

Zemplín Veterán Rallye je neodmysliteľnou súčasťou TOP PODUJATÍ KSK a je hrdým držiteľom ocenenia Združením zberateľov historických vozidiel SR. Aj tento 18. ročník sľubuje byť štvordňovým zážitkom pre všetkých milovníkov histórie na cestách.

Počet účastníkov je limitovaný na 100 vozidiel, čo zabezpečí intímnu a osobitnú atmosféru pre všetkých zúčastnených. Okrem radosti z prehliadky krásnych veteránov si môžete vychutnať dňa 20.6.2024 aj folklórne vystúpenie od nášho vlastného FS Zemplín, ktoré dodáva podujatiu ďalší kúzelný nádych tradícií a kultúry.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou histórie na kolesách! Pripojte sa k nám na Zemplín Veterán Rallye 2024 a prežite nezabudnuteľné chvíle plné vášne pre históriu a motorizmus!Zaregistruj sa!

Ak si chcete prispievať do fóra, musíte sa najprv zaregistrovaťFS Zemplín ďakujem za podporu Fondu na podporu umenia na zahraničnú prezentáciu na medzinárodnom festivale "Festivals du Sud" bez ktorého by bola táto cesta finančne náročná.
Túto zahraničnú prezentáciu nám z verejných zdrojov podporil _Fond na podporu umenia  
Folklórny súbor Zemplín, ďakuje mestu Michalovce za finančnú podporu k 65. výročiu v rámci sprievodného programu - výstavy krojov a fotografií pod názvom POKLADY KROJOVNE, ktorá bola uvedená v galérií ZKCaH Michalovce. 
Folklórny súbor Zemplín, ďakujem Košickému samosprávnemu kraju za finančnú podporu pri príležitosti osláv 65. výročia od svojho vzniku. Galaprogram bol uvedený v Mestskom kultúrnom stredisku Michalovce.  Folklórny súbor Zemplín ďakuje za finančnú podporu na zahraničnú prezentáciu na medzinárodnom festivale Festivals du Sud, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
  
 

Folklórny súbor Zemplín ďakuje za finančnú podporu pri naštudovaní nového programu KORENE, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.Folklórne združenie Zemplín a Detský folklórny súbor Zemplínik, ďakuje za vydanie CD, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


 Folklórne združenie Zemplín a FS Zemplín, ďakujú mestu Michalovce, zriaďovateľovi Zemplínskemu kultúrnemu centrum a hvezdáreň Michalovce a sponzorom Termostav-Mráz s.r.o., Košice, Sladovňa a.s., Michalovce, Ingema s.r.o., Michalovce ako aj nemenovaným sponzorom, za finančnú podporu v roku 2019, vďaka, ktorej mohla byť zrealizovaná zahraničná prezentácia v Indii.              
                                                              

Folklórne združenie Zemplín a FS Zemplín ďakujú mestu Mestu Michalovce za finančnú podporu doplnenie krojovej výbavy k novopripravovanému programu, ktorý bude uvedený v roku 2021.
   
www.zemplin.org© by :


 Email
 Eshop
Aktuality

Rozvrh 2023_2024 DFS Zemplínik
5.09.2023 ...viac

2% z Vašich daní pre DFS Zemplínik a FS Zemplín
5.02.2023 ...viac

Napísali o nás...Stretnutie mladých Košickej eparchie 2022
21.11.2022 ...viac

INDICKÉ ZLATO CESTUJE DOMOV
14.10.2019 ...viac

Dnes je , meniny má