T A L E N T O V É   S K Ú Š K Y   do  D F S   Z E M P L Í N  I K 12. A 13.JÚNA 2024  

Jánske ohne nad Šíravou: Oživenie kultúry a pohybu v srdci rekreačného raja!

S pýchou predstavujeme Podujatie Jánske ohne nad Šíravou, ktoré sa zasadzuje do úžasného prostredia vyhľadávanej turistickej destinácie - Vinianskeho jazera. Toto podujatie nie je len o pasívnom oddychu, ale aj o aktívnom pohybe, ktorý zvyšuje atraktivitu a poznávanie kultúrnych, umeleckých, historických a spoločenských pamiatok a hodnôt v našom rekreačnom priestore.

1/ Gurmánske špeciality: Potešte svoje chuťové poháriky tradičnými gurmánskymi špecialitami Dolného Zemplína, ktoré vás zavedú na cestu po autentických chutech a vôňach tohto kraja.

2/ Turizmus: Spojte svoje sily a vydajte sa na spoločný výstup na majestátny Viniansky hrad, ktorý ponúka nádherné výhľady a históriu bohatú na príbehy.

3/ Tradície: Prebádzajte hlboko zakorenené tradície Dolného Zemplína a obohatťte svoje poznanie o miestnych obyčajoch a rituáloch.

4/ Šport a zábava: Nechajte sa unášať športovými aktivitami a zábavou, ktoré tento región ponúka, a objavte nové spôsoby, ako si užiť čas v prírode.

5/ Kultúra a umenie: Pohreňte sa do bohatého sveta kultúry a umenia, ktoré tento región ponúka, a objavte nové perspektívy a inšpirácie.

A nezabudnite, že súbor Zemplín bude prítomný svojím kultúrnym vystúpením, čo ešte viac obohatí atmosféru podujatia!Zaregistruj sa!

Ak si chcete prispievať do fóra, musíte sa najprv zaregistrovaťFS Zemplín ďakujem za podporu Fondu na podporu umenia na zahraničnú prezentáciu na medzinárodnom festivale "Festivals du Sud" bez ktorého by bola táto cesta finančne náročná.
Túto zahraničnú prezentáciu nám z verejných zdrojov podporil _Fond na podporu umenia  
Folklórny súbor Zemplín, ďakuje mestu Michalovce za finančnú podporu k 65. výročiu v rámci sprievodného programu - výstavy krojov a fotografií pod názvom POKLADY KROJOVNE, ktorá bola uvedená v galérií ZKCaH Michalovce. 
Folklórny súbor Zemplín, ďakujem Košickému samosprávnemu kraju za finančnú podporu pri príležitosti osláv 65. výročia od svojho vzniku. Galaprogram bol uvedený v Mestskom kultúrnom stredisku Michalovce.  Folklórny súbor Zemplín ďakuje za finančnú podporu na zahraničnú prezentáciu na medzinárodnom festivale Festivals du Sud, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
  
 

Folklórny súbor Zemplín ďakuje za finančnú podporu pri naštudovaní nového programu KORENE, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.Folklórne združenie Zemplín a Detský folklórny súbor Zemplínik, ďakuje za vydanie CD, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


 Folklórne združenie Zemplín a FS Zemplín, ďakujú mestu Michalovce, zriaďovateľovi Zemplínskemu kultúrnemu centrum a hvezdáreň Michalovce a sponzorom Termostav-Mráz s.r.o., Košice, Sladovňa a.s., Michalovce, Ingema s.r.o., Michalovce ako aj nemenovaným sponzorom, za finančnú podporu v roku 2019, vďaka, ktorej mohla byť zrealizovaná zahraničná prezentácia v Indii.              
                                                              

Folklórne združenie Zemplín a FS Zemplín ďakujú mestu Mestu Michalovce za finančnú podporu doplnenie krojovej výbavy k novopripravovanému programu, ktorý bude uvedený v roku 2021.
   
www.zemplin.org© by :


 Email
 Eshop
Aktuality

Rozvrh 2023_2024 DFS Zemplínik
5.09.2023 ...viac

2% z Vašich daní pre DFS Zemplínik a FS Zemplín
5.02.2023 ...viac

Napísali o nás...Stretnutie mladých Košickej eparchie 2022
21.11.2022 ...viac

INDICKÉ ZLATO CESTUJE DOMOV
14.10.2019 ...viac

Dnes je , meniny má